ثبت شرکت ساختمانی در کرج

صنعت ساخت و ساز و نیاز انسان به مسکن از نیازهای اصلی و اولویت های زندگی امروزی است. با گسترش ساختمان سازی فعالان این صنعت نیز روز به روز در حال گسترش است. مهندسین عمران، معماری از جمله افرادی هستند که نقش اصلی در روند و پیشرفت کار ها را ایفا می کنند و حیطه اصلی ساختمان سازی با نظارت و کار معماران و طراحان سازه  شکل می گیرد.صنعت ساخت و ساز نیز صنعتی باارزش در یک جمعه به شمار می آید.

ثبت شرکت های خصوصی

با اهمیت دادن به سیاست های متفاوتی که در اقتصاد صورت می گیرد، برنامه های پیشرفت و توسعه اقتصادی مبنی بر خصوصی سازی روز به روز در حال گسترش است و کارها و اقدامات زیادی در این زمینه در حال شکل گیری و انجام است. در این بین تاسیس شرکت های خصوصی نیز نیازمند توجه و اهمیت زیادی است که در این راه باید در الویت ها قرار بگیرد. با تاسیس شرکت های گوناکون بسیاری از تصدی گری های دولت به حالت تعدیل در می آید و باعث رشد اقتصادی کشور می شود.

برای ثبت شرکت در کرج یا هر شهر دیگری از کشور باید قوانین و مراحل خاصی را که اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تعیین کرده است، طی کرد. وقتی حرف از ثبت شرکت به میان می آید که معمولا چند نفر یا حداقل یک یا دو نفر قصد تاسیس آن را برا ی رسیدن به هدف خاصی دارند.

کار ساخت و ساز جزو کارهایی است که باید به صورت دسته جمعی انجام شود. همین دلایل باعث افزایش تاسیس شرکت های ساختمانی شده است. کرج نیز مانند دیگر شهرستان ها با افزایش جمعیت و نیاز آن ها به مسکن و خانه روبه رو است و ثبت شرکت ساختمانی در کرج در حال رونق و افزایش است. شرکت ساختمانی باید توسط متقاضی تاسیس شود و سپس همانند یک فرد حقوقی به فعالیت بپردازد. تاسیس شرکت ساختمانی موجب جلب اعتماد افراد زیادی خواهد شد و آنان را دعوت به همکاری با شما خواهد کرد. شرکت ساختمانی به دلیل قانونی بودن مراجعه کنندگان بیشتری خواهد داشت.

مراحل تاسیس و ثبت شرکت ساختمانی در کرج

نوع قالب ثبتی شرکت ساختمانی در کرج

در قالب ثبتی سه نفر به عنوان هیئت مدیره و دو نفر بازرس نامیده می شوند. بازرسان نباید با اعضای هیئت مدیره رابطه فامیلی داشته باشند. حداقل میزان سرمایه برای چنین شرکت هایی ۱۰۰۰۰۰۰ ریال است. ۳۵% از سرمایه توسط موسسین به بانک واریز می شود و ۶۵% باقی هم در تعهد موسسین خواهد بود.

مدت زمانی که برای ثبت شرکت ساختمانی نیاز است بین ۲۵_۳۰ روز کاری برآورد می شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت ساختمانی در کرج

_دریافت مجوز از مراجع مربوطه

_عدم سوپیشینه بودن اعضای هیئت مدیره و بازرسین

_ ارایه اصل و کپی مدارک شناسایی همه اعضا

_ اقرار نامه مدیران برای تایید عدم سو پیشینه بودنشان

_ تنظیم کردن وکالتنامه وکیل در صورت وجود وکیل

ثبت و شرایط تاسیس شرکت ساختمانی با مسئولیت محدود در کرج

برای تاسیس چنین شرکتی سرمایه، نیازی به پرداخت اولیه در بانک ندارد. برای تاسیس این نوع شرکت تنها ۲۰ روز زمان لازم است تا مرجع ثبت شرکت ها اعلام کند.

 مدارک لازم برای ثبت شرکت ساختمانی با مسئولیت محدود در کرج

تمامی مدارک همانند مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت ساختمانی است و محدود بودن مسئولیت تفاوتی برای ارائه مدارک ایجاد نمی کند. به طور کلی پس از تهیه و آماده سازی، مدارک به وکلای شرکت های ثبتی تحویل داده می شود. پس از بررسی و رفع نواقص، درخواست نام شرکت شما از اداره ثبت کرج صورت می گیرد. در ادامه راه مشاوران شرکت ثبت از شما می خواهند ۵ نام را انتخاب نمایید تا مورد بررسی قرار گیرد و سپس در حدود ۷۲ ساعت پس از ارسال مدارک، رد یا تایید نام شرکت مشخص می شود. بعد از تایید اسم، اعضای هیئت مدیره و بازرسان برای امضای اوراق دعوت می شوند. اوراق به همراه مدارک از طرف مجتمع ثبتی به اداره ثبت شرکت های کرج فرستاده می شود و بعد از تایید موضوع به واسطه واحد ثبتی مدارک شرکت برای دفتر نویسی و ارائه به وکلای حقوقی مجتمع ثبتی آماده می شود. بعد از ارائه آگهی تاسیس قدم بعدی ثبت نام و انتشار در روزنامه رسمی کشور است.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

اقدامات پس از ثبت شرکت

اخذ دفاتر پلمب
هر موسسه و هر شركت و هر سازمانی كه مشمول قوانین مالیات باشد بایستی از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را جهت تحریر كلیه فعالیت های مالی خود تحویل بگیرد .این دفاتر كه به دفاتر قانونی معروف هستند , كلیه شركتها با توجه به دستور العمل ها و آئین نامه تحریر دفاتر قانونی كلیه عملیات مالی خود را بایستی به ترتیب وقوع به صورت خوانا و بدون خط خوردگی و تراشیده شدن و لاك گیری در این دفاتر بنویسند و در انتهای سال مالی و زمانی كه می خواهند اظهار نامه مالیاتی را تحویل دهند دفاتر پلمپ شده ای را هم كه نوشته
اخذ روزنامه رسمی
برخلاف برخی تصورات رایج، شاید دانستن ابن نکته برای شما جالب باشد که روزنامه رسمی نام یک روزنامه خاص با کارکرد خاص است و به هر روزنامه‌ای که قانونی چاپ و پخش شده، روزنامه رسمی گفته نمی‌شود. روزنامه رسمی که بر اساس یک ماده واحده قانونی تشکیل شده است، خود یک شرکت سهامی خاص است و ارگانی ست زیرمجموعه قوه قضاییه و وابسته به آن. کار عمده روزنامه رسمی عبارت است از انتشار قوانین و مقررات رسمی کشور، برخی آگهی‌های مربوط به شرکت‌ها و همچنین ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علامت‌های تجاری.
تشکیل پرونده مالیاتی
هرشرکت پس از تأسیس و پس از تعیین حوزه مالیاتی، باید تشکیل پرونده دارایی دهد. طبق قانون شرکت تا 2 ماه پس از تأسیس شرکت مکلف به تشکیل پرونده دارایی و پرداخت مالیات سرمایه ابتدایی می باشد و در واقع تشکیل پرونده دارایی به معنای آن است که شرکت به اداره مالیات اعلام نماید که چنین شرکتی تأسیس شده و طبق قانون دو در هزار سرمایه ابتدایی شرکت را پرداخت نماید در غیر اینصورت مشمول جریمه مالیاتی شده و به میزان دو برابر مالیات ابتدایی یعنی چهار در هزار جریمه می شوند.
طراحی لوگو و ست اداری
ست اداری یا اوراق اداری یکی از ملزومات شرکت ها و سازمان های مختلف است که معمولاً با توجه به مصرف در طول سال چند بار آن را سفارش می دهند. کارشناسان ما با بررسی این نیاز، پکیج های مختلفی از ست اداری را برای شما جمع آورده اند تا بدون دردسر این نیاز را برطرف نمایید.طراحی ست اداری گروه ما جزو تخصصی ترین مرکز طراحی اوراق اداری است ، ما مفتخریم که به رکورد بیش از 200 مشتری در زمینه طراحی و چاپ با میزان رضایتمندی بالا در سراسر ایران دست یافته ایم..طراحی ست اداری با در نظر گرفتن مجموعه های مختلف
طراحی وب سایت
تاثیر سایت در اطلاع رسانی: داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای طراحی یک سایت داینامیک فقط کافیست هزینه ای اولیه برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن شما می توانید بینهایت صفحه ایجاد کنید که  هزاران و یا

 مراحل ثبت برند

 

Top