ثبت شرکت خدماتی در کرج

شرکت های خدماتی به آن دسته از شرکت هایی اطلاق می گردد که افرادی خبره  و با مهارت  در زمینه نظافت و ارائه امور خدماتی گرد هم می آیند و اقدام به تاسیس شرکت می نمایند.  ثبت و تأسیس چنین شرکت هایی برای انجام کارهای خدماتی و نظافتی در خانه ها و سازمان ها بسیار سودمند واقع می شود و بسیاری از نیازها را در زمینه نظافت  برطرف  می سازند. شرکت های خدماتی نیز مانند سایر شرکت ها باید مراحل قانونی را برای ثبت پشت سر بگذارند. شرکت های خدماتی به دو صورت سهامی خاص و مسئولیت محدود در کرج به ثبت می رسند که هر کدام شرایط خاص خود را شامل می شوند.

شرایط ثبت شرکت خدماتی سهامی خاص در کرج عبارت‌اند از:

تعداد افرادی که باید اقدام به تأسیس و ثبت شرکت کنند ۵ نفر می باشد که ۳ نفر آن ها هیئت‌مدیره و ۲ نفر آن ها به عنوان بازرس علی البدل تعیین می گردند.35 درصد از سرمایه اولیه به نام شرکت در حال تأسیس به بانک واریز می شود. برای انجام فعالیت های دیگر در داخل شرکت نیاز به مجوز است و باید مراحل قانونی طی شود و مجوز به اداره ثبت ارائه گردد.

از جمله مدارکی که برای ثبت شرکت خدماتی سهامی خاص در کرج نیاز است شامل موارد زیر می باشد:

۱_ارائه کپی برابر اصل مدارک شناسایی تمامی اعضای هیئت‌مدیره و سهامداران

۲_اخذ و ارائه گواهی عدم سو پیشینه بودن اعضا

۳_ارائه اقرار نامه مدیران که توسط آن ها امضا شده است.

۴_ارائه مجوزهای لازم برای فعالیت هایی که نیاز به مجوز دارند.

۵_تکمیل کردن مدارک

۶_ثبت سامانه ای شرکت توسط کارشناسان متخصص

۷_تاییدیه نام شرکت بعد از ۴_۳ روز مشخص می شود.

۸_امضا نمودن تمامی اوراق و مدارک توسط هیئت‌مدیره و سهامداران

۹_فرستادن تمامی مدارک به اداره ثبت شرکت های کرج

۱۰_ صادر شدن آگهی تأسیس شرکت

۱۱_ارجاع وکیل به اداره ثبت شرکت های کرج برای دریافت پرونده ثبتی و آگهی تأسیس به همراه شماره ثبت و شناسه ملی

۱۲_ثبت نام کردن در روزنامه رسمی کشور بعد از ۱۵_۲۰ روز کاری و انتشار آن

از جمله شرایطی که برای ثبت شرکت خدماتی با مسئولیت محدود نیاز است عبارت‌اند از:

_تعداد مؤسسین دو نفر بالای ۱۸ سال باشد.

_مقدار سرمایه مورد نیاز برای تأسیس شرکت ها ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال است.

_اعلام تعهد دریافت سرمایه باید توسط مدیر عامل اعلام گردد.

مدارک ضروری که برای ثبت شرکت خدماتی با مسئولیت محدود در کرج است شامل:

_تحویل و ارائه کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضای شرکت

_ارائه گواهی عدم سو پیشینه و ارائه آن به اداره ثبت شرکت ها

_ ارائه اقرارنامه مدیران که توسط آن ها امضا گردیده است.

_اخذ مجوز برای فعالیت هایی که نیاز به مجوز دارند.

_ کامل نمودن مدارک

_ثبت نام سامانه ای شرکت به وسیله کارشناسان متخصص

_ دریافت تاییدیه نام بعد از ۳_۴ روز کاری

_ امضا نمودن تمامی مدارک و اوراق توسط اعضای شرکت

_فرستادن تمامی مدارک به اداره ثبت شرکت ها

_تأیید کردن مدارک توسط کارشناس اداره ثبت

_صدور آگهی تأسیس

مراحلی که برای ثبت شرکت خدماتی مسئولیت محدود یا سهامی خاص در کرج گذراند عبارت‌اند از:

در ابتدای کار شما باید حداقل ۵ نام انتخابی خود را که از سه سیلاب تشکیل شده است را به موسسه حقوقی خود در کرج ارائه بدید. بررسی نام های درخواستی شما توسط کارشناسان موسسه ثبتی صورت می گیرد و ایرادات آن ها رفع می گردد. پس از رفع ایرادات نام های درخواستی شما به اداره ثبت شرکت ها ارسال می شود. مدت زمان تأیید یا رد نام شرکت پس از ۷۲ ساعت مشخص می گردد. بعد از تأیید و مورد قبول واقع شدن نام تمامی اوراق توسط اعضای شرکت امضا می گردند و سپس تمامی اوراق و مدارک از طرف موسسه حقوقی شما به اداره ثبت شرکت در کرج فرستاده می شود.

بعد از اینکه موضوع توسط اداره تأیید شد مدارک دفتر نویسی و آماده تحویل به وکلای مجتمع حقوقی موسسه ثبت می شود. بعد از تحویل مدارک و آگهی تأسیس ثبت نام و نشر نام شرکت در روزنامه رسمی کشور صورت می گیرد.

ثبت شرکت های خدماتی در کرج و سایر مناطق استان البرز

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

اقدامات پس از ثبت شرکت

اخذ دفاتر پلمب
هر موسسه و هر شركت و هر سازمانی كه مشمول قوانین مالیات باشد بایستی از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را جهت تحریر كلیه فعالیت های مالی خود تحویل بگیرد .این دفاتر كه به دفاتر قانونی معروف هستند , كلیه شركتها با توجه به دستور العمل ها و آئین نامه تحریر دفاتر قانونی كلیه عملیات مالی خود را بایستی به ترتیب وقوع به صورت خوانا و بدون خط خوردگی و تراشیده شدن و لاك گیری در این دفاتر بنویسند و در انتهای سال مالی و زمانی كه می خواهند اظهار نامه مالیاتی را تحویل دهند دفاتر پلمپ شده ای را هم كه نوشته
اخذ روزنامه رسمی
برخلاف برخی تصورات رایج، شاید دانستن ابن نکته برای شما جالب باشد که روزنامه رسمی نام یک روزنامه خاص با کارکرد خاص است و به هر روزنامه‌ای که قانونی چاپ و پخش شده، روزنامه رسمی گفته نمی‌شود. روزنامه رسمی که بر اساس یک ماده واحده قانونی تشکیل شده است، خود یک شرکت سهامی خاص است و ارگانی ست زیرمجموعه قوه قضاییه و وابسته به آن. کار عمده روزنامه رسمی عبارت است از انتشار قوانین و مقررات رسمی کشور، برخی آگهی‌های مربوط به شرکت‌ها و همچنین ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علامت‌های تجاری.
تشکیل پرونده مالیاتی
هرشرکت پس از تأسیس و پس از تعیین حوزه مالیاتی، باید تشکیل پرونده دارایی دهد. طبق قانون شرکت تا 2 ماه پس از تأسیس شرکت مکلف به تشکیل پرونده دارایی و پرداخت مالیات سرمایه ابتدایی می باشد و در واقع تشکیل پرونده دارایی به معنای آن است که شرکت به اداره مالیات اعلام نماید که چنین شرکتی تأسیس شده و طبق قانون دو در هزار سرمایه ابتدایی شرکت را پرداخت نماید در غیر اینصورت مشمول جریمه مالیاتی شده و به میزان دو برابر مالیات ابتدایی یعنی چهار در هزار جریمه می شوند.
طراحی لوگو و ست اداری
ست اداری یا اوراق اداری یکی از ملزومات شرکت ها و سازمان های مختلف است که معمولاً با توجه به مصرف در طول سال چند بار آن را سفارش می دهند. کارشناسان ما با بررسی این نیاز، پکیج های مختلفی از ست اداری را برای شما جمع آورده اند تا بدون دردسر این نیاز را برطرف نمایید.طراحی ست اداری گروه ما جزو تخصصی ترین مرکز طراحی اوراق اداری است ، ما مفتخریم که به رکورد بیش از 200 مشتری در زمینه طراحی و چاپ با میزان رضایتمندی بالا در سراسر ایران دست یافته ایم..طراحی ست اداری با در نظر گرفتن مجموعه های مختلف
طراحی وب سایت
تاثیر سایت در اطلاع رسانی: داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای طراحی یک سایت داینامیک فقط کافیست هزینه ای اولیه برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن شما می توانید بینهایت صفحه ایجاد کنید که  هزاران و یا

 مراحل ثبت برند

 

Top